Partnerzy

Firma Inteos budując swoją przewagę konkurencyjną bardzo dokładnie dobiera współpracujących partnerów biznesowych którymi są najlepsze w branży firmy, liderzy w swoich specjalizacjach.


Bacula Systems SA.: Bacula Systems dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie oraz wsparcie i szkolenia dla platformy oprogramowania Bacula Enterprise, które służy do realizacji kopii zapasowych i odzyskiwania danych. Bacula Enterprise Edition jest niekwestionowanym liderem wśród rozwiązań backupowych klasy Enterprise rozwijanych w modelu Open-Core, wolnym od kosztów licencyjnych i opierającym się wyłącznie o otwarte standardy. Pierwsze wydanie oprogramowania Bacula Community miało miejsce w 2002 roku, co już wtedy wyeliminowało konieczność ponoszenia wysokich kosztów na zakup zamkniętego przez dostawców oprogramowania komercyjnego przez tysiące przedsiębiorstw, instytucji rządowych i edukacyjnych na całym świecie, . Główna siedziba Bacula Systems znajduje się w Szwajcarii, posiada ona również oddziały w USA, Holandii, Niemczech oraz we Francji. Firma została założona przez deweloperów projektu Bacula, w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku na profesjonalne usługi wsparcia, które dorównałoby jakości oprogramowania Bacula.
Więcej informacji na: www.baculasystems.com


Red Hat Inc.: Firma założona w 1993 roku jest liderem otwartych rozwiązań bazujących na systemie operacyjnym Linuks, jest także najbardziej rozpoznawaną marką open source na świecie. Obsługuje światowe korporacje i firmy za pomocą swoich technologii i usług udostępnianych w modelu open source. Dostępne rozwiązania to w szczególności Red Hat Enterprise Linux, Red Hat Enterprise Virtualization, JBoss Enterprise Middleware oraz szeroka gama narzędzi zarządzających i usług: konsultingu, wsparcia 24x7, Red Hat Network. Globalny program szkoleniowy Red Hat dostępny jest na całym świecie i umożliwia zdobycie rozpoznwanych na całym świecie certyfikatów RHCE and JBCAA.
Więcej informacji na: www.redhat.com


Oracle Corporation: Firma Oracle dostarcza najbardziej kompletne, otwarte i zintegrowane systemy oprogramowania biznesowego i sprzętu na świecie dla ponad 370 tys. klientów; w tym 100 z listy Fortune 100; reprezentujących różne branże oraz rozmiary przedsiębiorstw w ponad 145 krajach na całym świecie. Strategia produktów firmy Oracle daje klientom elastyczność i wybór w całej infrastrukturze IT. Dzisiaj dzięki serwerowi Sun, pamięci masowej, systemom operacyjnym oraz technologii wirtualizacji firma Oracle jest jedynym dostawcą oferującym pełen wachlarz technologii, w którym każdy poziom jest zintegrowany do pracy w jednym systemie. Ponadto otwarta architektura oraz wiele opcji systemu operacyjnego daje klientom nieporównywalne korzyści z produktów wiodących na rynku, m.in. doskonałą dostępność systemu, skalowalność, wydajność energetyczną, wydajność pracy oraz mniejsze całościowe koszty posiadania.
Więcej informacji na: www.oracle.com


OSEC: "Naszym głównym celem jest pomoc w uzyskiwaniu wiedzy, która będzie pozwalała Klientom na realizację zadań, jakie stawia przed nimi coraz bardziej wymagające otoczenie biznesowe. Jesteśmy autoryzowanym ośrodkiem szkoleń Red Hat i JBoss. Szkolimy z języków programowania i analityki. Uczymy SCRUMa. Realizujemy szkolenie “Bacula Administracja I"."
Więcej informacji na: www.osec.pl


Tags: