Uznania dla Bacula Systems

Bacula Systems została uznana za jedną z 20 najbardziej wartościowych firm w rankingu Storage Companies 2016 według Insight Success.

Główne powody sukcesu to szeroka funkcjonalność oraz unikalny model cenowy niezależny od ilości danych przetwarzanych przez system. Model cenowy pozwala radykalnie obniżyć koszty działania Data Center zmniejszyć koszty. Rosnąca świadomość znaczenia strategii bezpieczeństwa sprawia, że priorytetowe stają się zagadnienia związane z backupem i Disaster Recovery danych.

Rosnąca ilość danych i coraz bardziej złożone środowiska wraz z ogromnym tempem zmian wszystkich składników systemów stanowią olbrzymie wyzwanie dla funkcjonowania Data Center. Bacula System dostarcza rozwiązanie proste w obsłudze i niezawodne, skalowalne i elastyczne zapewniające szeroką funkcjonalność oraz sprawdzające się w nowoczesnych centrach gdzie gwałtownie rośnie ilość przetwarzanych i przechowywanych danych. Ale każde rozwiązanie ma swój wymiar finansowy i tu Bacula Enterprise jest bezkonkurencyjna bo poprzez fakt, że cena nie jest zależna od ilości danych obniża i stabilizuje koszty dodając do bezpieczeństwa informatycznego wymiar finansowy.